KisSzabó KFT.
KERESSÜK A JÖVŐ VEZETŐIT!

Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, progresszív vállalkozás vezetői csapatának szeretnél a tagja lenni, és alakítani velünk a jövő Mekizésének élményét, emellett pedig még a karriered is építenéd, úgy jelentkezz

MŰSZAKVEZETŐ

pozícióba, nyíregyházi éttermeinkbe.

MIK LESZNEK A FELADATAID?

    Tréning alatt:
    Kezdetben megismered a Mekizés minden fázisát és 6-8 hónap alatt megtanulod a műszakvezetői pozíció minden mozzanatát.
    Ehhez mi biztosítjuk:
    • Az éttermi üzemeltetési alapok megtanulását
    • Vezetői gyakorlatok elsajátítását

    Tréning után:
    • Önállóan vezeted a műszakod: irányítasz és támogatsz egy 10-15 főből álló csapatot, akik az adott részterületeken dolgoznak.
    • Biztosítod az étterem sikeres üzemeltetését.

TÉGED KERESÜNK, HA…

  • Nyitott vagy, rugalmas, és kiválóan kommunikálsz
  • Személyiséged energikus, pozitív, határozott
  • Tudod kezelni a problémákat, konfliktusokat, tudsz felelősséget vállalni
  • Ha szívesen építesz kapcsolatokat, vendégorientált vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Van kedved tanulni, folyamatosan fejlődni
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

MIRE SZÁMÍTHATSZ, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK?

  • OKJ-s végzettséget szerezhetsz a tréninged során
  • Átfogó, modern vezetői képzésünkben veszel részt
  • Támogató kollégák és vezetők között töltöd az idődet
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Ingyenes étkezést, valamint 20 % vásárlási kedvezményt biztosítunk a termékeinkre
  • És végül, de nem utolsósorban egy stabil, megbízható munkahely vár!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Közétkeztetés, Üzemeltetés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.