77 Ing Kft.

Orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat munkatársat keres balatonfüredi, műanyag fröccsöntő üzemébe, két műszakos, folyamatos munkarendben történő foglalkoztatással.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Műszakvezető helyettes és gyártósor kezelő (BfK)

Feladatok:

    • gyártási és csomagolási feladatok ellátása;
    • műszakvezető napi munkájának támogatása:
      • automata gyártósorok üzemeltetése;
      • napi és időszakos karbantartások elvégzése;
      • gyártás közbeni termék ellenőrzések;
      • elektronikus műszaknapló vezetés, mérési eredmények kezelése számítógépen;
      • műszakban történő munkafolyamatok koordinálása;
    • szükség esetén műszakvezető helyettesítése:
      • géphibák és üzemzavarok elhárítása, folyamatos termelés biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • számítógép felhasználó szintű ismerete (word, excel, e-mail);
    • folyamatos műszak vállalása;
    • magas fokú műszaki érzék.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • műanyag fröccsöntés és tömeggyártás területén szerzett tapasztalat;
    • problémamegoldó képesség;
    • Engel fröccsöntő gépek működtetésében szerzett tapasztalat;
    • targonca vezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődés, kihívások;
    • barátságos munkakörnyezet;
    • hosszútávú, stabil munkalehetőség;
    • versenyképes jövedelem;
    • cafeteria rendszer.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8230 Balatonfüred, Lapostelki utca 15.

Egyéb juttatások:

cafeteria