A Graboplast Zrt. Közép-Európa vezető speciális padlógyártó vállalata. A magyar tulajdonban lévő vállalatcsoport három telephelyen Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezik összesen négy gyárral, és bevételeinek több mint 90 százaléka származik az exportpiacokról. Termékeink a legmodernebb technológiák alkalmazásával készülnek, melyeket a közel 650 főt alkalmazó vállalat öt kontinens több mint 100 országába szállít.

Tatabányai gyárunkba keresünk munkatársat

műszakvezető

munkakörbe

Ellátandó feladatok:

  • Termelés lefolytatásának felügyelete a gyár termelő berendezésein. Operatív intézkedés az esetleg szükséges programmódosítások esetén.
  • A gyártási programok végrehajtásának irányítása, a szükséges ellenőrzések elvégzése. Zavar esetén a hibák kiküszöbölése vagy programtól való eltérés engedélyezése és dokumentálása.
  • Műszakváltáskor a termelési feladatok átadása, átvétele.
  • A dolgozók napi munkabeosztása, a jelenlét-távollét követése a társaság rendszere szerint.
  • A gépvezetők munkájának, valamint a géplapok, gyártmány kísérőlapok vezetésének és a rögzített adatok helyességének ellenőrzése.
  • A technológiai előírások betartásának ellenőrzése.
  • Az elindítás és üzemeltetés műszaki és biztonságtechnikai feltételeinek ellenőrzése.
  • Oktatások rendszeres megtartása igény szerint. Részvétel a vállalat által előírt képzéseken.
  • A vállalati szabályzatok, biztonságtechnikai, munka- és tűzvédelmi előírások, valamint a munkafegyelem betartásának biztosítása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • érettségi bizonyítvány
  • legalább 2-3 éves vezetői munkatapasztalat (termelőüzemben)
  • egészségügyi alkalmasság
  • több műszakban történő munkavégzés vállalása: jellemzően 3*8 órás heti 5 napos, esetenként 2*12 órás, heti 4 napos munkarend (hétfő és péntek közötti időszakban)

Elvárásaink:

  • felhasználói szintű számítógép kezelői tudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • vezetői attitűd: képesség emberek irányítására
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes munkabér és béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása vidékieknek
  • önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
  • jó munkahelyi hangulat, barátságos légkör egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Vigadó u.1.

A munkakört elsősorban tatabányai vagy Tatabánya környéki lakhellyel rendelkező személyekkel kívánjuk betölteni.
Érdeklődni Piroskáné S. Ildikónál a +36 20 487 8644 telefonszámon lehet.
Amennyiben kiírásunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát.