A GLOBUS Zrt. egyike Magyarország legnagyobb tradíciókkal rendelkező konzervgyárainak. A zöldségek magyar szakértője, amely 1924 óta a zöldségkonzervek széles választékát készíti.
Munkatársat keresünk

MŰSZAKVEZETŐ

pozícióba.

Feladatai lesznek:

  • Végrehajtani az aktuális gyártási vagy csomagolási programban foglaltakat
  • Ellenőrizni és dokumentálni a konzerv gyártások vagy csomagolások megfelelőségét, helyességét
  • A rendelkezésre álló létszámmal való gazdálkodás a gyártási/csomagolási tervnek megfelelően, törekedni a legoptimálisabb létszámkihasználásra
  • Folyamatosan figyelemmel kísérni a teljesítmény alakulását és az azt negatívan befolyásoló tényezőket, dokumentálni a problémákat és javaslatot tenni azok elhárítására
  • A dolgozók folyamatos oktatása, új belépők beilleszkedésének segítése
  • Szervezni az alap- segéd- és csomagolóanyagok vételezését és üzemi készletezését
  • Közreműködni a működtetett minőségirányítási rendszerek és a HACCP működtetésében, fejlesztésében
  • A minőségirányítási rendszerben, valamint a munkavédelmi szabályzatban foglaltak betartása, ellenőrzése, oktatása
  • Gondoskodni a gyártás vagy csomagolás során keletkező készáru, csomagolóanyag és hulladék az üzem területéről történő folyamatos kiszállíttatásáról
  • Nem megfelelőség esetén a reklamációk kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg gyártó vállalatnál
  • Jó szervezőképesség, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, vezetői rátermettség
  • Élelmiszeripari tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • Éves bónusz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Monostorpályi út 92.