• A Fusetech Kft. ,, A 2018-as Év Kaposvári Munkáltatója,, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
  • Műszakvezető

      Rólunk: A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Vállalatunk, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Kaposvári telephelyünkön 350 kollégát foglalkoztatunk.

    Feladatok:

    • A gyártás folyamatosságának megszervezése és biztosítása a termelési területen,
    • A műszak létszámának hatékony szétosztása, átcsoportosítása a gyártási igények szerint,
    • A mennyiségi és minőségi célok megvalósulásának figyelemmel kísérése, valamint a munkavédelmi előírások betartatása,
    • Az anyagellátás folytonosságának biztosítása,
    • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók, cellavezetők munkájának közvetlen irányítása (kb. 30-50 fő),
    • Kiszállításokkal kapcsolatos határidők betartatása, prioritások meghatározása,
    • Kapcsolattartás társterületekkel, mérnökséggel, minőségüggyel,
    • A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot,
    • Napi riportok elkészítése.

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség (érettségi),
    • Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook),
    • Gyártó területen szerzett vezetői tapasztalat,
    • Többműszakos munkarend vállalása,
    • Jó szervező- és kommunikációs készség,
    • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
    • Pontos, precíz munkavégzés.

    AMIT A LEENDŐ MUNKATÁRSAINKNAK NYÚJTUNK:

    • Stabil, nemzetközi vállalati háttér,
    • Hosszú távú, biztos munkahely,
    • Havi szintű Cafeteria és bónusz juttatás,
    • 13. havi fizetés decemberben,
    • Emelt összegű műszakpótlékok,
    • Munkaruházat (téli, nyári) és tisztítása,
    • Munkába járás költségének térítése törvényi keretek között,
    • Dolgozói kedvezmények,
    • Törzsgárda jutalom már 2 év munkaviszony után
    • Szakmai fejlődés,
    • Céges rendezvények.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termelésirányítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Kaposvár