A Fressnapf német tulajdonú Európa első számú 12 országban jelenlevő vállalata. Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletláncaként 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2019-ben 50 áruházunk van országszerte. Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga.
Csatlakozz hozzánk

Műszakvezető (Fressnapf Akadémiatelep Áruház)

pozícióba!

Feladatok:

    Feladatai:

    • A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal
    • Az áruházvezetővel együttműködve a munkatársak munkájának kiadása, ellenőrzése, a napi üzletmenet irányítása
    • Az áruház termékeinek értékesítése az eredményesség növelése
    • Áru esztétikus és szakszerű kihelyezése és kezelése, áruátvétel
    • Vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
    • Pontos, precíz pénzkezelés, a különböző fizetési módok szakszerű kezelése, számlaadás
    • A vásárolt termékek mennyiségi, minőségi és ár szerinti azonosítása, ellenőrzése
    • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása
    • Áru kihelyezése, kezelése, esztétikus és szakszerű kihelyezése, áruátvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
  • rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • kereskedelmi szakképesítéssel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, bónusz
  • dolgozói kedvezmény
  • dinamikus csapat
  • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben
  • belső képzéseken való részvételi lehetőség
  • stabil, hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1173 Budapest, Pesti út 5.