Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Műszakvezető (forgács-előkészítés)

Munkavégzés helye: FALCO Zrt., 9700 Szombathely, Zanati út 26.

Feladatok:

  • a forgács-előkészítési terület adott műszakjának irányítása
  • csoportvezetői feladatok ellátása
  • A technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
  • A technológia által a faanyagokhoz igazodó késkiállások beállítása, ellenőrzése
  • A gépek működésének állandó felügyelete

Tapasztalt, csoportvezető / műszakvezetői tapasztalattal rendelkezők jelenetkezését várjuk!

Elvárások:

  • Min. 8 befejezett osztály (lakatos vagy egyéb szakmunkás végzettség előnyt jelent)
  • Min. 1-2 éves gépkezelői, vagy csoportvezetői, műszakvezetői tapasztalat.
  • Megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés
  • Folyamatos műszak vállalása

Juttatások:

  • Kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom, 15 Ft / km bejárás-támogatás
  • Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Bauzek Renáta HR munkatárs