Műszakvezető

FLAP Competence Center Kft.

Budapest, 1184 Hengersor utca 30.

A Budapesten működő Flap Competence Center nemzetközi színvonalú modern bútorszerelvények fejlesztésével, kivitelezésével és gyártásával foglalkozik. A Flap Competence Center 250 alkalmazottal közösen a Häfele és a Kesseböhmer német vállalati csoport szerves része. A modern bútorszerelvényeket a bútorgyártó iparban világszerte használják.

Növekedésünk következményeként, csapatunk erősítésére keresünk Budapest, 18. kerületi telephelyünkre

FELADATOK:

  • Az előírt gyártási mennyiségek teljesítése, ennek hiánya esetén beszámolni a Részlegvezetőnek
  • Beosztottak motiválása, kiértékelése (10-15 fő)
  • Műszakok átadása, átvétele, indítása és leállítása
  • Együttműködés társ részlegekkel
  • Munkafolyamatok betanítása
  • Tűz és munkavédelmi előírások betartatása

ELVÁRÁSOK:

  • Csapatorientált munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Kisebb gépi hibák szakszerű elhárítása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Meggyőző fellépés, jó kommunikációs és megvalósítási képesség
  • Fizikai munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos határozott jellem, jó kommunikációs készség
  • Minimum 2 éves, ezen a területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és juttatások
  • érdekes, igényes, modern munkahelyi környezet
  • személyes fejlődési lehetőségek egy dinamikus csapatban
  • önálló, változatos, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.