Eagle Industry Hungary Kft.
  • Az Eagle Industry Hungary Kft – az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket. Munkatársainkkal nap mint nap a legismertebb autómárkák biztonságos üzemeléséhez járulunk hozzá: Termékeink által csökken a környezetet szennyező hatás, biztonságosabb és gazdaságosabb lesz az autózás.

    Ha Ön pályáján épp ott tart, hogy eddig megszerzett tudását innovatív módon kamatoztatná és tovább gazdagítaná, ismerjen meg minket!

    Izgalmas feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést kínálva keressük lelkes, tapasztalattal rendelkező munkatársunkat a gyártási terület támogatására

  • Műszakvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Főbb feladatok:

      • A gyártás folyamatosságának fenntartása, a gyártási folyamat optimális eredményének biztosítása
      • A műszakban dolgozók munkájának megszervezése, ellenőrzése, értékelése
      • Technológiai oktatások megtartása a műszakban dolgozók részére
      • Termék-átállásokkor a gyártósoron szükséges módosítások beállítása
      • A gyártás során felmerülő problémák megoldása a támogató területekkel együttműködve
      • Előírt gyártási paraméterek beállítása, ellenőrzése és dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      A betöltéshez szükséges ismeretek, kompetenciák

      • 3 műszakos munkarend vállalása
      • Középfokú műszaki végzettség
      • Min 3 év műszaki területen szerzett releváns tapasztalat
      • MS Office, önálló felhasználói szintű ismerete
      • Együttműködő, megoldáskereső hozzáállás
      • Jó kommunikációs készség (információ átadás, konfliktusok kezelése, irányítás, ellenőrzés, visszajelzés helyzeteiben megfelelő kommunikáció)
      • Irányítói készség, döntésképesség, felelősségvállalás
      • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Autóipari szabványok ismerete
      • Igény az önfejlesztésre
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      Szakmai kihívást kínáló izgalmas feladatkör, ahol gyakorlati érzékét és irányításban szerzett tapasztalatait nap mint nap kamatoztathatja

      • Tervezhető és motiváló bércsomag: kiemelkedő műszakpótlékok, több elemből álló bónuszrendszer; sokszínű Cafetéria csomag, Túlórázás lehetősége
      • Erős minőségszemlélet
      • Jól képzett munkatársak
      • Támogató légkör, emberközpontú hozzáállás
      • Céges közösségi rendezvények, egészségmegőrző programok, sportolási és kulturális események, egyéb szervezett programok

      Munkaidő: Hétfő-péntek 3 műszakos munkarend, heti váltásban (műszakkezdés: 5:35-; 13:35-; 21:35-)

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1106 Budapest, Jászberényi út

    Ha Ön munkájában hosszú távon tervez, kamatoztatni szeretné vezetői tapasztalatait, szaktudását és inspiráló kihívásnak tekinti az új technológiák elsajátítását,

    ismerjen meg minket! Küldje el jelentkezését Önéletrajzával!