Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Vállalatunk több mint 15 éve sikeresen működő, üzemanyag-tárolással foglalkozó cég. A szakterületén nemzetközileg is elismert, versenytársait meghaladó műszaki színvonalú, és folyamatosan fejlődő társaságunk új munkatársat keres

MŰSZAKVEZETŐ

pozícióba.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • Berendezések és folyamatok informatikai vezérlését, felügyeletét végzi
  • Napi áruforgalmi tevékenység közvetlen irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • A technológiai rendszerben jelentkező hibák feltárása, megszüntetése
  • Operátorok és a diszpécser munkájának irányítása
  • Tevékenységével kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Előnyök:

  • Olajipari területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Vezetői képesség
  • Informatikai tapasztalat
  • Nem dohányzó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria, bónusz és egyéb juttatás
  • Változatos munka
  • Stabil munkahely
  • Kellemes munkakörnyezet és légkör
  • Cégen belüli karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerülete

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét: MŰSZAKVEZETŐ. Fizetési igényét is írja meg!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszakvezető
  • Hirdető cég: DUNATÁR Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Berendezések és folyamatok informatikai vezérlését, felügyeletét végzi Napi áruforgalmi tevékenység közvetlen irányítása, felügyelete és ellenőrzése A technológiai rendszerben jelentkező hibák feltárása, megszüntetése Operátorok és a diszpécser munkájának irányítása Tevékenységével kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség 12 órás, folyamatos munkarend vállalása Pontos, precíz munkavégzés Problémamegoldó képesség Megbízhatóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: DUNATÁR Kft.>