Multinacionális, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő gyártó partnercégünk megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Műszakvezető csomagolási területre

Feladatok:

  • A termelés folyamatosságának, termelési és minőségi céljainak biztosítása a források megfelelő menedzselésével és a vevők igényeinek figyelembe vételével
  • A csomagolás-tervezési program alapján a csomagolási folyamatok szervezése és irányítása a lehető legkisebb költség és legnagyobb hatékonyság biztosítása mellett
  • A munkavédelmi, higiéniai, tűzvédelmi, és környezetvédelmi szabályok, illetve a technológia előírások szigorú betartása és betartatása
  • Kapcsolattartás és folyamatos konzultáció a társosztályokkal a termelés hatékonyság-növelése érdekében.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min 2 év tömegtermelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Vezetői tapasztalat
  • Strukturált és szisztematikus gondolkodásmód

    Műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyál

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.