Csepel Metall Kft.
  • A Csepel Metall Kft. piacvezető Magyarországon és a régióban a vevő igényei szerint gyártott lemez- és gömbgrafitos öntvények készítésében. Telephelyünk közvetlenül Budapesten, a Csepel Művek Ipari Parkban található.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Műszakvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      - a műszakos beosztott munkatársak írányítása, felügyelete

      - a termelési feladatok felügyelete,optimalizálása

      - termelési, minőségi célok megvalósítása

      - kapcsolattartás az üzemvezetővel, karbantartási és minőségirányítási részleggel,

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - középpfokú végzettség

      - kiemelt szervező és problémamegoldó képesség

      - logikus gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - vezetői tapasztalat

      - öntödei tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - versenyképes fizetés

      - kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet

      - bónuszok

      - stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Műszakvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Öntöde utca 2-12.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Önéletrajz