Az immár 30 éves Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 4000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

Műszakvezető - br. 600.000 Ft átlag bérrel

BUDAPEST IX. kerület

Te vagy a megfelelő, amennyiben:

  • van tapasztalatod nagyobb létszámú csapat (40-50 fő) vezetésében
  • nem okoz nehézséget a feladatok kiosztása és ellenőrzése
  • fontos számodra a szakmai igényesség és fejlődés
  • tudsz másokat motiválni, ösztönözni
  • vállalod a két műszakos munkarendet
  • hosszú távra tervezel egy minőségi munkahelyen
  • komoly munkádért komoly bérezésben részesülnél
  • tudod, hogy az első számú példa, Te magad vagy a csapatod számára

A feladataid:

  • a rád bízott raktári csapat vezetése, támogatása, ellenőrzése
  • egy konkrét raktári részleg teljeskörű irányítása, munkáltatói jogkörrel
  • folyamatosan jól teljesítő csapat kialakítása, fenntartása
  • munkafolyamatok betartatása, biztosítása
  • az adott terület felelős munkaszervezése
  • a tulajdonosi szemlélet és ennek kialakítása a csapatodban is
  • együttműködés, kapcsolattartás a logisztikai felsővezetéssel

Amit biztosítunk Neked:

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlékok (átlag bruttó havi 600.000Ft)
  • több hetes betanítási folyamat
  • vezetői munkádat támogató, saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer
  • innovatív logisztikai megoldások
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • két műszakos munkarend:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • havi 1 hétvégén munkavégzés, amit pihenőnappal kompenzálunk

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.