A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítőket, vitaminkészítményeket fejlesztő és gyártó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres minőségszemléletű csapatába, gyártási területre.

Műszakvezető

Lőrinci telephelyünkre, üzemi munkavégzésre keressük új kollégánkat, aki több műszakos munkarendben irányítja egy gyártási műszak tevékenységét.

Főbb feladataid:

  • Az üzem fehér részlegén, egyeztetett termelési terv alapján a műszak irányítása (az üzemvezetők koordinálásával)
  • gyártás felügyelete, ellenőrzések végzése
  • élelmiszerminőségi előírások betartatása,
  • dokumentációk ellenőrzése, iktatása
  • gépsorok működésének felügyelete,
  • emberek koordinálása,
  • élelmiszerbiztonsági irányítási rendszer szerinti gyártási folyamatok felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vegyész technikus / élelmiszeripari technikus középfokú végzettség (OKJ)
  • legalább 1 éves gyártási területen szerzett gyógyszeripari vagy élelmiszeripari tapasztalat,
  • emberek irányításának képessége,
  • rugalmasság, gyors döntési képesség,
  • precíz munkavégzés,
  • rendszerszemléletű gondolkodás,
  • együttműködő, csapatban végzett munkára való nyitottság.

Előnyt jelent:

  • minőségirányítási rendszerek (pl. ISO 22000) működtetésében szerzett tapasztalat,
  • GMP szemlélet,
  • műszaki beállítottság,
  • gyógyszeripari gépsorok működtetésében szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Minőségorientált, GMP szemléletű vállalati értékrendszer,
  • egymást támogató kollégák, akik nyitottak az új ötletekre, javaslatokra,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • stabil, hosszútávú munkahely,
  • versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3021, Lőrinci, Árpád u. 92-100.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.