• Magyarország egyik országos gyógyszer és egészségügyi termékekkel foglalkozó nagykereskedése, amely forgalmát duplázni készül

  • Bővülő csapatunkba

    Műszakvezető

    munkatársat keresünk.

      A több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalat új stratégia alapján működik, melynek eredményeképpen rendkívüli modernizáción megy keresztül és Extrém mértékben növekszik. A cégkultúrában elvárt az önálló munkavégzés, az együttműködő csapat szemlélet, a partneri viszonyok, ahol a dinamika és a példamutatás elengedhetetlen, ahol nincs lehetetlen. A cég eddig nem látott mértékű fejlesztésbe kezdett és hatalmas fejlődés előtt áll az elkövetkező évekre nézve, amelyhez kulcsembereket keresünk. Olyan ember való közénk, aki mer kérdezni, van véleménye, vannak ötletei, munkájával és pozitív életfelfogásával az értékteremtéshez akar hozzájárulni.

    Startégiai feladatok:

      • részvétel a jelenleg épülő új raktár folyamatinak kialakításában
      • felelősségteljes szerep a raktár költöztetését lebonyolító vezetői csapatban (raktár költözés 2020. II. negyedév. Budapest, Örs vezér terétől 15 percre)
      • részvétel a vállalat valamennyi folyamatát és a működését megújító kiemelt csapat munkájában

      Napi feladatok:

      • az általa irányított csapat vezetése, irányítása, munkájuk beosztása és ellenőrzése,
      • kollégák teljesítményének értékelése, elemzése a napi kimutatás alapján,
      • a napi operatív munka szervezése irányítása, ellenőrzése (pl.: rendelések kiszedése, összekészítése, revidiálás, számlázás stb.)
      • a rendelések kiadásának ellenőrzése,
      • nagy értékű termékek heti készletellenőrzése,
      • a raktári rend és tisztaság betartása és betartatása.

    Téged keresünk akkor, ha:

      • rendelkezel középfokú végzettséggel (logisztikai végzettség előny) és
      • minimum 2 éves, raktárban szerzett szakmai és vezetői tapasztalattal és
      • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
      • pontos és precíz vagy,
      • határozott, magabiztos fellépéseddel hozzájárulsz a hatékony munkavégzéshez,
      • a problémákat jó szervezőkésséged segítségével hamar megoldod,
      • a folyamatos fejlődés megszállottja vagy,
      • hatékonyan kommunikálsz kollégáiddal.

    Munkarend:

      • két műszakos munkarend (de-du)
      • hétvégi munkavégzés nincs

    Miért legyél a Vállaltunk elismert tagja?

      • részt veszel a vállalatunk új dimenzióba emelésében
      • megvalósíthatod Önmagad
      • megalapozhatod saját és vállaltunk jövőjét
      • hosszú távra tervezünk veled
      • ezekhez biztosítunk számodra, versenyképes jövedelmet, juttatási csomagot
      • dinamikus, jó munkahelyi légkört, támogató vezetőséget,
      • az új helyen Magyarország legmodernebb egészségügyi létesítményében fogsz dolgozni.

    Kezdés:

      • Azonnal

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Műszakvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1152 Budapest

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzodat a megadott e-mail címre.