ALUFE Fémszerkezeti Kft.

Műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A műszakvezető koordinálja az adott műszakban zajló gyártási és egyéb tevékenységeket
  • A kiadott hetes, napos termelési tervek alapján irányítja az adott műszakban folyó termelést
  • Gyártósori csoportok munkájának közvetlen, területi irányítása, szervezése
  • Műszaki, minőségi, logisztikai problémák esetén önállóan intézkedik, illetve nagyobb probléma esetén bevonja a termelésvezetőt és a társterületek vezetőit a felmerült probléma elhárításának érdekében
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek, szerszámok és technológiai berendezések állapotát, szükség esetén megteszi a javításukhoz szükséges lépéseket, értesíti az érintett terület vezetőjét.
  • A számára szóló képzéseken részt vesz, az ott tanultakat aktívan alkalmazza
  • Munkahelyi rend fenntartása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Részt vesz a dolgozók szabadságainak elbírálásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Office alkalmazások, SAP)
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alumínium szerkezetek/nyílászárok gyártásában szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Elsősorban Székesfehérváron és környékén élő pályázók jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, fő állású munkakör
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiegyensúlyozott, biztos vállalati háttér, több évtizedes tapasztalattal

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 83.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát!