Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • végrehajtja maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat, munkautasításokat;
    • figyeli az operátorok munkáját;
    • termék vizsgálatokat végez a vonatkozó utasítások szerint;
    • minőséggel kapcsolatos visszajelzéseket ad az operátorok számára;
    • felelős az operátorok jelenléti adatainak rögzítéséért;
    • termelési jelentéseket készít a kimenetekről és a termelés közbeni hibákról;
    • műszak váltáskor maradéktalanul átadja a szükséges információkat a következő műszaknak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
    • van műszak vagy csoportvezetői tapasztalatod;
    • pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
    • tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelmet;
    • cafetériát kapsz;
    • modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
    • egy dinamikusan fejlődő vállat csapához tartozhatsz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2750 Nagykőrös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.