Megbízónk Magyarország legsikeresebb élelmiszeripari gyártóinak egyike, amely egy nemzetközi csoport tagja. Húsipari termékeket gyárt, amiket az ország összes (!) élelmiszer kiskereskedelmi hálózatában forgalmaznak és exportálnak is. A gyár évi 20 miliárdos forgalmának 40%-át exportálják. A tulajdonosok jelentős beruházásokat hajtnak végre, a termelési területet megduplázták, jelenleg új gépsorok beállítása zajlik. A cél a forgalom és a nyereség megduplázása. Ebbe a dinamikusan fejlődő közegbe keresünk a gyár részére új

MŰSZAKOS TERMELÉSI EGYSÉG VEZETŐT

100 FŐ VEZETÉSÉRE
FMCG
(Somogy, Tolna és Fejér megye)

Feladatai:

  • közel 100 kolléga vezetése,
  • a műszak beosztása és rendszeres ellenőrzése (a gyár 7/7-ben dolgozik),
  • a kollégák képzése és folyamatos továbbképzése, autonómiájuk fejlesztése,
  • részvétel a felvételi beszélgetéseken,
  • határidők, termelési mennyiségek, költségelőírások és minőségi elvárások termelési terv szerinti megvalósítása és betartatása,
  • a HACCP előírások betartatása, csapata felkészítése az auditokra,
  • jelentések összeállítása a gyárvezető számára németül, vagy angolul

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális jelöltünk élelmiszer-/húsipari tapasztalatot szerzett élelmiszer mérnök vagy technikus vagy esetleg műszaki tapasztalatokkal, karbantartási tapasztalatokkal rendelkező középvezető gépész/karbantartó mérnök/technikus. Gyakorlati/közepes német vagy angoltudás elengedhetetlen feltétel.
    Képesnek kell lennie a „részletekben elmélyedni”, hozzáállása „ne reménykedő, hanem tudásalapú” legyen, megállapodott, kiegyensúlyozott személyiség, aki alapos, pontos, fegyelmezett és megoldást kereső és képes beosztottait nyomás alatt is hatékonyan vezetni. Előnyt élveznek azok a jelöltek, akik egy hasonló pozícióba „felküzdötték” magukat, munka mellett szereztek képzettséget, bele tudják helyezni magukat az operátorok helyzetébe.

Amit kínálunk:

    Kölcsönös megfelelés esetén kifejezetten kiemelkedő jövedelem,
    modern munkakörülmények,
    folyamatos beruházások, növekedés és egy jó csapat várja.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye

Fényképes, német vagy angol nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48795. pályázati számra hivatkozva várjuk.