Hűtőgépgyártással foglalkozó dán tulajdonú vállalat csongrádi telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MŰSZAKOS CSOPORTVEZETŐ

Munkaköri feladatai:

  • A napi szintű gyártás folyamatának biztosítása, a biztonsági, minőségi és mennyiségi követelmények betartása és betartatása mellett.
  • A műszak létszámának szervezése, a munkafolyamatok folyamatos felügyelete, ellenőrzése és fejlesztése.
  • Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére és a veszteségek csökkentésére
  • A területen standard előírások szerinti rend folyamatos fenntartása
  • Alapanyagok, segédanyagok mennyiségi és minőségi átvétele, gépek-berendezések folyamatos működéséhez az anyagok biztosítása
  • Az üzemet elhagyó termékek kiadása és egyéb az üzem tevékenységére jellemző munkafolyamatok végzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • határozottság, kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban
  • emberek vezetésében, motiválásában szerzett releváns tapasztalat
  • stabil számítástechnikai ismeretek
  • hasonló munkakörben eltöltött 1-3 éves tapasztalat

Előny:

  • angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csongrád