70 éves múlttal, AGRÁR nemzetközi műszaki nagykereskedelmi partnere megbízásából,

Műszaki Webshop Tartalommenedzser /Beszerzési Adminisztrátor munkatársat

keres Angol nyelvtudással.

    Magyarországi leányvállalata globálisan több mint, 2500 munkatárssal az alábbi szegmensekben van jelen: mezőgazdasági, ipari park. Minőségi gépalkatrészt értékesít web shopján keresztül.

    Amire büszkék vagyunk, hogy a hazai 10 fős csapatunk összehangolt elkötelezettségével, szakmai szakértelmével, családias hangulatával legdinamikusabb fejlődést értük el a régióban.

    Dolgoznál velünk?

    Ha az alábbi feladatokat, leírást érdekesnek találod, és rendelkezel MŰSZAKI előképzettséggel, akkor várjuk jelentkezésedet Opcionális távmunka és irodai kombinációt biztosítunk.

NÉZZÜK KONKRÉTABBAN A FELADATAIDAT.

  • A webshopban történő megrendelés egyszerű biztosítása a végfelhasználó számára, kizárólag szakmailag helyes tartalomfeltöltéssel lehetséges.
  • Több százezer termék specifikus leírását szükséges elkészítened.
  • Termékcsoportok/ termék esetében a megfelelő szakmai nyelvezet kialakítása, hogy a kívánt árucikk gyorsan kikereshető és áttekinthető legyen a katalógus csoportokból.
  • Az angol nyelvű nyersfordítás, szakmai termék információk módosítása, felülvizsgálata
  • Önálló terméktartalom előállítása, optimalizálása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, társosztályokkal angol nyelven is
  • A folyamatok szabályszerű követése, az adminisztratív felület naprakészen tartása

MILYEN ELVÁRÁSAINK VANNAK?

  • MŰSZAKI menedzser, Gépészmérnök vagy mezőgazdasági felsőfokú végzettség /vagy hasonló területen szerzett (1-5 év) tapasztalat
  • Érdeklődés műszaki, mezőgazdasági területre
  • Magyar és ANGOL nyelv középfokú szakterületi szinten,
  • Az Excel kiváló ismerete,
  • Feladat számodra nem csupán munka, hanem a szenvedélyed, kihívás,
  • Támogatod az újdonságok bevezetését,
  • Te is úgy gondolod, hogy a vásárlási élmény és az ügyfél elégedettsége a legfőbb érték, és szeretnéd azt érezni nap, mint nap, hogy ezért sokat tettél,

ELŐNY:

  • 1-3 éves tapasztalat kereskedelmi szövegek írásával, SEO tapasztalat
  • Hasonló területen végzett tevékenység

Miért jó velünk dolgozni?

  • Megtanítunk egy egyedülálló rendszer működtetésére
  • Karrier utat építünk együtt, a vállalaton belül előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Opcionális home-office lehetőséget biztosítunk
  • Nyugat Európai tréningeken vehetsz részt, ezért cserébe számítunk rád hosszútávon
  • Mi nem csupán kérünk, adunk is: versenyképes juttatási csomaggal jutalmazzuk értékeidet

Egyéb információ az állásról:

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:
    Országos
    Pályakezdőket/Újrakezdőket is várunk hosszú távú lehetőségre.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2018. 12. 24.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2019. 01. 04.

Angol- magyar nyelvű, fényképpel ellátott pályázatot várunk, releváns tapasztalatokat kiemelve.