Szegedi Sport és Fürdők Kft.
Bővülő csapatunkba

Műszaki vezető

munkatársat keresünk.
Cégünk Szeged egyik kiemelt munkavállalói létszámot foglalkoztató munkáltatója. Társaságunk 27 létesítmény üzemeltetésével a városi sportéletében igen aktív szerepet vállal, amelyhez a munkatársaink elkötelezettsége, szakmai tapasztalata is nagymértékben hozzájárul. Dinamikusan fejlődő vállalatunknál a pályakezdőktől, a több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalókig minden korcsoport megtalálható, akik egymást segítik és kiegészítik a hagyományos értékekre támaszkodva, új és innovatív ötletek megvalósításával alkotnak összetartó munkavállalói közösséget.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki részleghez tartozó csapat vezetése, támogatása, fejlesztése, irányítása
  • A karbantartási rendszer működtetése, felügyelete és elemzése (stratégia kidolgozása, TMK)
  • Költségoptimalizálás, karbantartási erőforrások biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyvezetővel, rendszeres jelentés a munkafolyamatokról, munka szervezésről
  • Az erőforrások elosztása a hatékony munkavégzés érdekében
  • Folyamatváltozások esetén a műszaki munkatársak képzésének megszervezése, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Karbantartási folyamatokat leíró technológiai-, műveleti- és munkautasítások elkészítésében való részvétel, dokumentációk és jelentések készítése
  • Költségkalkuláció, üzemeltetési költségek optimalizálása, hatékonyságnövelő projektek kidolgozása
  • Együttműködés a társosztályokkal, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és szolgáltatókkal, rendezvények lebonyolítása során aktív műszaki támogatás
  • Munka-, és tűzvédelmi előírások betartásának felügyelete
  • Elemzések, kimutatások, riportok készítése

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú, műszaki gépészmérnöki végzettség, vagy villamosmérnöki képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • magasfokú meggyőző készség, jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldás és akcióorientáltság
  • MS Office ismeretek
  • vonatkozó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete
  • önállóság, megbízhatóság, precizitás, stressztűrés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • a próbaidő lejártát követően cafeteria juttatás, és létesítményeinkben a meghatározott feltétele alapján a szolgáltatások igénybevétele

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6726 Szeged, Temesvári körút 33.

"Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja bérigény megjelölésével ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát!
Tájékoztatjuk arról, hogy a pályázatának megküldésével hozzájárul a személyes adatainak kezeléséhez, amelyet a 2018. május 25. napjától hatályos AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS (EU) 2016/679 RENDELETE (2016. április 27.) a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról szóló rendelet alapján végzünk. Adatkezelő a Szegedi Sport és Fürdők Szolgáltató Kft. A személyes adatok kezeléséről információt és tájékoztatót a honlapunkon elhelyezett tájékoztatóban talál.