Shin-Etsu Polymer Hungary Kft.
  • A Shin-Etsu japán tulajdonban álló cégcsoport, mely a telekommunikáció, autóipar, építőipar, elektronikai ipar számára állít elő termékeket és világszerte 19 országban több mint 20000 főt foglalkoztat.

    A cégcsoport magyarországi leányvállalata a Shin-Etsu Polymer Hungary keres munkatársat győri központjába az alábbi munkakörbe

  • Műszaki vezető

    Hirdetés szövege:

      Feladatok:

      • a géppark karbantartásának, fejlesztésének felügyelete;
      • új projektek műszaki bevezetésének megtervezése, előkészítése, végrehajtásának felügyelete;
      • napi termelésben felmerülő technikai problémák megoldása;
      • kapcsolattartás gépek beszállítóival, szerszámkészítőkkel, testvérvállalatokkal;
      • vezetőség részére műszaki-technikai információk átadása, fejlesztési javaslatok megtétele;
      • munkafolyamatok megtervezése, fejlesztése termelékenységi és biztonsági szempontok szerint;
      • mérőszámok elemzése a folyamatos fejlesztéshez;
      • műszaki osztály munkájának koordinálása, részvétel a belső auditokban stb.;

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Személyiség:

      • analitikus, jó problémamegoldó képesség és csapatjátékos szemlélet;
      • pontos, megbízható, rugalmas és határozott kiállású.

      Szakmai:

      • felsőfokú szakirányú végzettség (gépész v. villamos);
      • fröccsöntő gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
      • műszaki területen szerzett min. 3 éves tapasztalat;
      • vezetői tapasztalat;
      • jó tervező és szervezőkészség;
      • középfokú, kommunikációképes angol nyelvismeret;
      • Excel és egyéb MS Office programok ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • szilikon fröccsöntési technológia ismerete;
      • orvosi termékek gyártásában szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      • családias munkakörnyezet;
      • mobiltelefon;
      • cafeteria;
      • útiköltség térítés.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9027 Győr, Berkenyefa sor 2a.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.