Megbízónk egy német gyártó cég magyar leányvállalata. A társaság egyszer használható cikkeket gyárt laborok részére. A cég nagy ütemben növekszik és folyamatban van a teljes gyártás áthelyezése a magyar leányvállalathoz. Az új feladatokhoz keresünk egy tapasztalt

Műszaki vezetőt

(fröccsöntés, Gödöllő térsége, német, vagy angol)

    Feladatai: műszaki folyamatok figyelése/kezelése/dokumentálása, új fejlesztések bevezetése, egyedi megrendelések, ill. új és meglévő projektek követése, esetleges új beszállítók felkutatása, szükséges műszaki dokumentáció összeállítása

    Ideális pályázónk fröccsöntő mérnök, vagy szakirányú technikusi végzettségű, legalább 5 éves műanyag fröccsöntési tapasztalattal, jó 3D CAD-os (pl. SolidWorks, Inventor, SolidEdge) felhasználói ismeretekkel rendelkezik. A külföldi anyavállalattal történő intenzív kapcsolattartás miatt német, vagy angol nyelvtudás, proaktív hozzáállás és átfogó gondolkodásmód szükséges. A munka időközönként utazással jár – európai partnerek és magyar beszállítók irányába.

    Izgalmas, változatos munka,
    Dinamikusan növekvő cég, fiatalos csapat, németországi betanulás,
    Vezetői tapasztalat esetén előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pest megye

Fényképes kétnyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18679. pályázati számra hivatkozva várjuk.

PSP Siklóssy és Partner Kft.

1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235
Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna