Munkatársat keresünk

Műszaki vezető

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A Társaság szárazáru üzemének műszaki szempontból történő üzemeltetésének felügyelete, műszaki koordinálása.
  • A karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése vagy elvégeztetése a legrövidebb időn belül annak érdekében, hogy a termelési kiesést minimalizálja.
  • Az üzem folyamatos működéséhez szükséges adminisztratív munkák megszervezése, elvégzése.
  • Részvétel az éves fejlesztési és karbantartási terv elkészítésében
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel, a hatóságokkal és a műszaki felügyeleti szervekkel.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műszaki beállítottság
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • elhivatottság, rátermettség, határozottság, precizitás

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős munkajogviszony

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos, stabil gazdasági hátterű cég
  • versenyképes bérezés
  • céges mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyula, Béke sugárút 50.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát  kérjük eljuttatni Ágoston Zita HR osztályvezető részére 5700 Gyula, Béke sugárút 50. vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.