Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FINO-FOOD KFT.

Dinamikusan fejlődő, magyar családi tulajdonban lévő élelmiszeripari cég keres munkatársat műszaki vezető munkakörbe

Műszaki vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • karbantartási feladatok szervezése
    • karbantartó csapat munkájának irányítása
    • gépek, eszközök, berendezések üzembiztonságának szavatolása
    • költséghatékony és tervszerű karbantartás működtetése
    • beruházások tervezésében, kivitelezésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú műszaki végzettség
    • releváns vezetői tapasztalat
    • office programok magabiztos ismerete
    • gyakorlatiasság
    • önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • felsőfokú végzettség
    • angol vagy német nyelv ismerete
    • élelmiszeriparban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

    • modern technológiai környezet
    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    • lakhatási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár, Izzó utca 9.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű Önéletrajzát!

Egyéb juttatások: mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FINO-FOOD KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki vezető
  • Rövid pozíció név: Műszaki vezető
  • Hirdető cég: FINO-FOOD KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Somogy megye
  • Város: Kaposvár
  • Feladatok: karbantartási feladatok szervezése karbantartó csapat munkájának irányítása gépek, eszközök, berendezések üzembiztonságának szavatolása költséghatékony és tervszerű karbantartás működtetése beruházások tervezésében, kivitelezésében való részvétel
  • Elvárások: legalább középfokú műszaki végzettség releváns vezetői tapasztalat office programok magabiztos ismerete gyakorlatiasság önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19