A Richter Gedeon

Műszaki validálás koordinátor

munkatársat keres

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
    a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata.

    Műszaki validálás koordinátor kollégánk feladata lesz a műszaki validálási programok végrehajtásának megszervezése, szakmai
    támogatása és felügyelete.

Feladatok:

  • A vállalatirányítási informatikai rendszerek, termelő berendezések és labor-analitikai műszerek műszaki validálási folyamatának megszervezése, szakmai támogatása és felügyelete;
  • validálási dokumentáció elkészítése;
  • hatósági előírásoknak való megfelelés biztosítása;
  • a felelősségi körbe tartozó informatikai rendszerek életciklusának követése;
  • részvétel a szervezeti egységet érintő változáskezelési eljárásokban (Change Control);
  • műszaki validációs és minőségbiztosítási szempontok képviselete a szervezet által irányított projektekben;
  • felhasználókkal és társszervezetekkel való folyamatos együttműködés, és szakmai támogatás nyújtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • 2+ év tapasztalat informatikai eszközök, termelő berendezések tesztelésében és validálásában;
  • komplex, automatizált berendezések és vállalatirányítási szoftverek informatikai hátterének ismerete;
  • erős irányítói készségek és érdekérvényesítő képesség a célok elérése érdekében;
  • csapatmunkában való aktív részvétel;
  • megbízható, precíz és pontos önálló munkavégzés.

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat;
  • IT GxP ismeret;
  • kockázatértékelés módszertan ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha a fentiek alapján magára ismert és szívesen dolgozna a Richternél, küldje el szakmai önéletrajzát. a bérigénye feltüntetésével.