Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

Műszaki Üzemeltető

munkatársat keres kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Főbb feladatok:

  • Termelő egységek ellátó rendszerei (légkezelő berendezések, sűrített levegő berendezés, tisztított-víz előállító berendezések, technológiai porelszívó berendezések, hűtési rendszerek) üzemeltetési feladatainak ellátása, működési paraméterek folyamatos nyomonkövetése, feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások vezetése
  • Karbantartási munkák felügyelete és támogatása,
  • Napi ad-hoc javítási munkákban való részvétel
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év karbantartásban, üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vegyipari, élelmiszeripari vagy gyógyszeripari területen történő munkavégzésben való jártasság
  • Ms Office word, excel programok felhasználói szintű ismerete
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • Gyógyszeripari vagy élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes felügyeleti rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil, növekvő cég

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kistarcsa

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.