PeTitan Kft

Műszaki ügyintéző

A PeTitan Kft. garázsipari mérő- és diagnosztikai eszközök, valamit szoftverek gyártásával, forgalmazásával és szervizelésével foglalkozik Magyarországon. Számos magán- és állami járműfenntartó-ipari cég berendezés- és műszer-beszállítója vagyunk. A műszaki vizsgálóállomások 30-40%-a használ általunk fejlesztett mérőszoftvert.

Főbb feladatok, munkák:

Napi szintű angol nyelvű kommunikáció és ügyintézés - szóban és írásban - a partnereinkkel.
Árubeszerzés és szállítás-szervezés hazai és külföldi beszállítóktól.
Műszaki adatlapok fordítása.
Árajánlatok készítése, információk beszerzése az árajánlat-kiadásokhoz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Magabiztos angol nyelvtudás.
Szövegszerkesztő, táblázatkezelő és egyéb irodai programok korrekt szintű kezelése.
Megbízhatóság, pontosság, önállóság, jó kapcsolatépítő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki beállítottság.
Alapszintű érdeklődés a járműfenntartó-ipari témák irányába.

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú munkahely.
Jogtiszta, bejelentett munka és bérezés.
Fejlődési, kreatív tervezési lehetőség.
Változatos tevékenység.
Mindig szabad hétvége.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6727 Szeged, Algyői út 19a.

A jelentkezéshez kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!