KALIPRON KFT

Műszaki ügyintézői

munkakör betöltésére keres munkatársat elektromos kivitelezéssel foglalkozó, Budapest, X. kerületi Kft.

Munkakör részletezése, feladatok

    Projektvezetők munkáinak segítése, az alábbi területeken:
    • Leszámolási dokumentációk összerakása.
    • Háttérmunkák végzése, nyilvántartások vezetése, vállalatirányítási program töltése.
    • Általános ügyintézői feladatok ellátása.
    A munkakör ellátása nem igényel semmilyen speciális képzettséget, de az AutoCAD alapszintű ismerete előnyt jelent.

Elvárások

  • Középfokú képzettség.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • AutoCAD program megtanulásának vállalása.

Amit kínálunk

  • Kiemelt fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzés illetve igény szerint tovább tanulás támogatása
  • Albérleti támogatás szükség szerint

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki ellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. Kerület

Jelentkezés, részletes szakmai önéletrajz benyújtásával a "Jelentkezem" gombra kattintva. Információ kérhető munkanapokon 8-16 óra között a +3670-336-3305 telefonszámon.