Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
határozatlan időre

műszaki ügyintéző

munkatársat keres

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • A Főpolgármesteri Hivatal épületében jelentkező építészeti felújítási, karbantartási feladatok előkészítése, bonyolítása, esetenkénti műszaki ellenőrzése,
  • Közreműködés az épület folyamatos üzemeltetésének biztosításában,
  • Beruházási feladatok ütemezésének tervezése, koordinálása, bonyolítása, ellenőrzése,
  • Terveztetési feladatok ütemezésének tervezése, koordinálása, bonyolítása, ellenőrzése,
  • Részvétel a rendszeres tervezői, kivitelezői, koordinációkon, azok vezetése.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság.
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • felsőoktatásban szerzett, építész vagy építőmérnök szakképzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, ezen belül Archicad, Autocad, Excel, Word felhasználói szintű ismerete,
  • jó koordinációs és szervezőképesség,
  • alkalmasság az önálló, felelősségteljes munkavégzésre.

Előnyt jelent:

  • önkormányzati, hivatali gyakorlat,
  • műszaki ellenőri gyakorlat,
  • felelős műszaki vezetői gyakorlat,
  • kivitelezésben eltöltött építőipari gyakorlat,
  • közigazgatási szakvizsga megléte.

Csatolandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • a végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • továbbá arra vonatkozó – aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő). A csatolandó nyilatkozat megtalálható a hirdetésben, a Budapest Portál/Közérdekű Adatok/Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok/Adatvédelem, közérdekű adatok igénylése/Adatkezelési tájékoztatók menüpont alatt.

Illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 65/2013. (IX. 18.) önkormányzati rendelet előírásai alapján történik.

Jelentkezési határidő: 2021.04.19.

Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, 1052 Budapest, Városház u. 9-11.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Városház u. 9-11.

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humánerőforrás-menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezésen kérjük feltüntetni: „műszaki ügyintéző”.