Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
  • A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. a település közszolgáltatási tevékenységeinek felelőse. A városi közösség mindennapjainak zavartalansága érdekében egy teljes és komplex rendszert működtetünk, a hulladékszállítástól a távfűtésen át a temetői szolgáltatásokig, a városüzemeltetési és köztisztasági feladatoktól a vagyongazdálkodásig.
  • Jelen hirdetés a Vagyongazdálkodási csoport kiírása.
  • Munkatársat keresünk

    Műszaki ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      A város vagyonkezelt/üzemeltetett intézményi infrastruktúrájának működésével kapcsolatos műszaki feladatok felmérése, munkálatok előkészítése. Épületüzemeltetési árajánlatok kérése, kiértékelése, szerződések előkészítése.
      Az intézmények működtetése során fellépő karbantartási, javítási, beruházási feladatok kezelésében való részvétel.
      Részvétel az épületek beruházási, karbantartási feladatainak előkészítésében, munkálatok végigkísérésében, átvételében.
      Ütemtervek készítése, közbeszerzésekben való részvétel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Legalább középfokú építész, építő vagy más műszaki szakmai és érettségi, vagy technikusi végzettség,
      felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság,
      megbízható, precíz munkavégzés,
      felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
      önálló elemző és problémamegoldó képesség,
      B kategóriás jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
      kivitelezésben szerzett tapasztalat,
      AutoCad/ArchiCad programismeret,
      vonatkozó jogi környezet ismerete.

    Amit kínálunk:

      Hosszú távú munkalehetőség,
      fiatalos, lendületes csapat,
      egyéb juttatások- Cafeteria

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • Mérnök
    • Építészmérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2120 Dunakeszi, Szent István utca 1.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A jelentkezéseket fényképes önéletrajzok formájában, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk!