Sonnek Engineering Kft
  • SONNEK Engineering GmbH az elmúlt 50 évben szakosodott a folyékony technológia területén, és ma Ausztria legnagyobb független szivattyúszakértője, tanácsot ad a vásárlóknak a szivattyú és az alkalmazási technológia minden területén, és megfelelő megoldásokat kínál. A Sonnek Group a következő helyeken található: Ausztria, Románia, Csehország és Magyarország

    A meglévő csapat támogatásához dinamikus és elkötelezett munkatársakat keresünk budaörsi irodánkba.

  • Műszaki ügyintéző-belső értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Árajánlatok kidolgozása végfelhasználókkal műszaki specifikációk egyeztetése Árajánlatok, visszaigazolások írása, ügyletek dokumentálása CRM kezelés
      • Vállalatirányítási rendszeren keresztüli átadások,nyilvántartások vezetése, adminisztráció
      • Dokumentációk összeállítása

      · Műszaki és kereskedelmi rendelésfeldolgozás

      · Telefonos technikai tanácsadás az ügyfelekt

      • Értékesítő csapat háttértámogatása

      · Együttműködés a vállalat egyéb osztályaival

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      · Felsőfokú műszaki végzettség, Gépész vagy Mechatronikus

      · Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

      · Kiváló angol kommunikációs készség szóban és írásban (német nyelvismeret előny)

      · Célorientált és felelősségteljes munkavégzés

      · Proaktivitás, strukturáltság, képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára, kiváló kommunikációs készség

      · Önálló döntéshozatal és felelősségvállalás saját hatáskörön belül

    Amit kínálunk:

      · Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál

      · Alapos betanítás, támogató csapat,

      · Folyamatos szakmai képzések

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Üzleti támogató központok
    • Értékesítés támogatás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs

    bizonyítványok

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.