ALFA-HUMAN Kft.

Munkatársat keresünk

Műszaki ügyintéző

pozícióba.

Partnerünk az Agroázis Kft. több mint 20 éve tölt be meghatározó szerepet a mezőgazdaságban. Több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik az öntöző és szivattyútelepek generál-kivitelezés területén, és immáron 7 éve foglalkozik szántóföldi munkagépek, illetve telepi berendezések széles kínálatával. Országos lefedettségét a különböző régiókban megtalálható telephelyei biztosítják.

Vízgazdálkodás, Szőlészet-borászat, Szántóföld azaz minden, ami AGROÁZIS!

Főbb feladatok, munkák:

  • Terepi mérések, nyomvonal kitűzés geodéziai GPS-el
  • Építési naplóvezetés
  • Kivitelezési projektek során szakmunkások irányítása, vonatkozó adminisztráció vezetése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, vonatkozó adminisztráció végzése
  • Műszaki tanácsadás
  • Lakatos gyártmánytervek készítése
  • Az Agroázis Kft. által forgalmazott csövek, szerelvényekhez kapcsolódó műszaki ügyintézés, tanácsadás, rendelések összeállítása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Leszállított eszközök átvétele

Munkavégzés helye:

  • Mórahalom és külsős helyszínek az ország bármely pontján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség: építész, építő vagy gépésztechnikusi végzettség.
  • Vízgazdálkodásban, vízügyi területen szerzett 5 éves tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • 2D Műszaki rajzok készítése CAD szoftverrel,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Középfokú angol nyelvtudás

Egyéb:

  • Műszaki rajz olvasás,
  • Kiváló kommunikáció,
  • Tervszerű gondolkodás,
  • Kivitelezésben való jártasság,
  • Alapos, pontos munkavégzés,
  • Gyakorlatiasság,
  • Együttműködési készség,

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagy múltú, ugyanakkor dinamikusan növekvő vállalati környezet,
  • Biztonságos, hosszú távra szóló munkalehetőség,
  • Korrekt foglalkoztatási feltételek,
  • Utazási, kapcsolatépítési lehetőség,
  • Érdekes szakmai kihívások,
  • Önálló munkavégzés
  • Munkavégzéshez biztosított technikai eszközök,

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6782 Mórahalom

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérjük jelentkezzen és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.