A Streamnet Zrt. a hazai AV és videokonferencia piacvezető cége, 20 éve van jelen a magyar nagyvállalati piacon. Műszakilag és esztétikailag is magas színvonalú konferenciatermek és tárgyalók műszaki kivitelezésére keresünk munkatársat.

További információ: www.streamnet.hu

MŰSZAKI TECHNIKUS

Feladatok:

  • Audio-, video- és adatkábelek behúzása, csatlakozók bekötése, forrasztása
  • Technikai szekrény összeszerelése, bekötése
  • Audio-, video-, IT- és vezérléstechnikai eszközök tesztelése, telepítése, alapszintű konfigurálása
  • Kijelzők, monitorfalak, projektorok, vetítővásznak, hangszórók felszerelése

Hogy képzeld el a munkát nálunk?

    Projektjeink az 1-2 napostól a több hónapos időtartamig tartanak. A műszaki tervezést mérnöki csapatunk végzi, a kivitelezési csapat tagjaként pedig a Te feladataidat az installáció vezetők/projekt menedzserek irányítják majd. A munkanap a telephelyünkön kezdődik és oda is térsz vissza ügyfeleinktől a nap végén. Túlóra és/vagy hétvégi munkavégzés kizárólag előre egyeztetett módon szokott történni, ha a projekt határidők ezt megkívánják.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Releváns (elektromos/gyengeáramú/IT/AV területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • Terhelhetőség, pontosság, igényesség
  • Alapszintű angol nyelvtudás (angol nyelvű leírások értelmezéséhez)
  • Precizitás, önálló munkavégzés képessége

Előnyök:

  • AV-installációban, vagy rendezvénytechnikai területen szerzett technikusi gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (nemzetközi ügyfeleinkkel való kapcsolattartáshoz)
  • Motivációs levél

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem
  • Cafeteria (SZÉP kártya vagy bruttó bérként való kifizetés)
  • Munkaruházat
  • Hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

    Irodánk Budapesten, a 13. kerületben található.
    Ügyfeleink többsége főként Budapesti, kisebb része vidéki, illetve külföldi irodával/telephellyel rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek