Szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, akik valódi értéket teremtenek, azáltal, hogy környezetbarát falazóelemeket gyártanak és forgalmaznak? Az Ytong kulcsfontosságú márka több mint 70 éve a nemzetközi építőanyagipari piacon. Olyan jelentős építési rendszer, mely a jövőben is megoldást nyújt a különböző épülettípusok megvalósításához. Magyarországon 2 gyártóegységével és értékesítési irodájával a Xella Közép európai régiójának (Ausztria, Csehország, Magyarország, Szlovákia) részeként mintegy 100 alkalmazottal az építőanyagipar növekvő környezetében kiemelkedően sikeres vállalat.

A Xella Magyarország Építőanyagipari Kft. kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki tanácsadó mérnök / Technical presales advisor

Leendő munkatársunk feladata:

  • Beérkező tervek anyagmennyiség számítása, egyeztetés az ajánlatkérővel, tervezővel, ajánlatok készítése (hagyományos és vasalt elemes rendszerek)
  • Épületfizikai modellezések, számítások.
  • Kapcsolattartás a termékmanagementtel, marketinggel
  • Értékesítési előadásokhoz tartozó prezentációs anyag összeállítása
  • A vállalat ingyenes hívható információs vonalának kezelése telefonon és írásban
  • A bemutatókőművesek munkaszervezése, képzése
  • Konkurencia figyelés elemzés újdonságok és árpolitika tekintetében
  • Műszaki riportok, statisztikák készítése (Excel alapú adatszolgáltatás)
  • Személyes jelenlét konferenciákon, kiállításokon

Elvárások:

  • Építő- vagy építészmérnök szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szakmai precizitás, elhivatottság
  • Magabiztos Excel tudás
  • Pontos, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, önállóság
  • Elhivatottság, nyitottság az újdonságokra
  • Team-munkában való részvétel
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Előny: angol és/vagy német nyelvtudás

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása,
  • Széleskörű cafetéria rendszer (önkéntes nyugdíjpénztár, SZÉP kártya, munkába járás támogatása)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Stabil vállalati háttér (multinacionális környezet)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő 8-16 óra

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Forgách utca 11-13

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.