Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Műszaki támogató

Ha szívesen dolgoznál egy sikeres, többszörös Magyarbrands díjazott nagykereskedelmi cégnél, akkor ez a lehetőség Rád vár!
Prémium borhűtőket forgalmazó budapesti cég keresi műszaki beállítottságú, pragmatikus kollégáját az alábbi pozícióba:

Miért lesz jó döntés számodra?

Nagyon gyors előrelépési lehetőséget nyújtanak számodra
Azonnal munkába állhatsz
Hosszú távon tervezhetsz
Versenyképes alapfizetésben és ehhez járó Cafetéria juttatásban részesülhetsz
Családias légkörben dolgozhatsz rugalmas munkaidőben

Mik lesznek a feladataid?

Külföldi disztribútorokkal való kapcsolattartás műszaki kérdésekben
Legyártott termékek műszaki változtatásaiban való részvétel, a termékek pontos ismerete
A felmerülő műszaki problémákra megoldások kidolgozása
Műszaki tesztek megértése, ezek nyilvántartása
Szervizpartnerekkel, illetve disztribútorokkal való együttműködés és műszaki támogatása
Különböző beszerzések ügyintézése és koordinálása

Mit várnak majd Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettséget
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudást
  • Elektronikai berendezések fejlesztésében vagy terméktámogatásában szerzett munkatapasztalatot

Itt jelentkezhetsz

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki támogató
  • Rövid pozíció név: Műszaki támogató
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Külföldi disztribútorokkal való kapcsolattartás műszaki kérdésekben Legyártott termékek műszaki változtatásaiban való részvétel, a termékek pontos ismerete A felmerülő műszaki problémákra megoldások kidolgozása Műszaki tesztek megértése, ezek nyilvántartása Szervizpartnerekkel, illetve disztribútorokkal való együttműködés és műszaki támogatása Különböző beszerzések ügyintézése és koordinálása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettséget Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudást Elektronikai berendezések fejlesztésében vagy terméktámogatásában szerzett munkatapasztalatot
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.16