Munkatársat keresünk

Műszaki szaktanácsadó – területi képviselő pozícióba

(Budapestre és Pest-megyébe, valamint országosan is.)

    Ha érdekel az értékesítés és nem rémülsz meg attól, hogy megszólal melletted egy fúrógép, vagy egy sarokcsiszoló, akkor téged keresünk! Ha tudod, hogy mi az a nyomatékhatároló vagy mi a különbség a korund és a kerámia csiszolószemcse között, akkor köztünk a helyed!

    Ha van tapasztalatod szerszámok értékesítésében vagy úgy érzed, hogy szívesen ismerkednél ezzel a területtel, akkor neked szól az ajánlatunk.

    Mennyit lehet ebben a pozícióban keresni?

    Szeretjük a win-win helyzeteket. Ez jellemzi az ügyfélkapcsolatainkat és a cégen belüli mentalitást is. A fizetés ennek tükrében függ a tapasztalatodtól és a teljesítményedtől.

    Nettó 250000Ft és 400000Ft között lehet megkeresni induló fizetésként havonta.
    Miután értékesítésről van szó, a jövedelmed ennél akár jóval a több is lehet.
    Ha többet termelsz, többet fizetünk.

Miért jó ez a munka?

  • Lehetőséged lesz megismerkedni az adott terület szakembereivel.
  • Rengeteget tanulhatsz a műszaki értékesítésről, akár tőlünk, akár beszállítóinktól.
  • Minden eszköz a rendelkezésedre fog állni, hogy sikeres legyél.
  • Vidám összetartó csapatba érkezhetsz meg, ahol nagyra becsüljük a nyílt, tiszta kommunikációt, a tisztességes magatartást, az elkötelezettséget és az őszinteséget.
  • Kötetlen munkaidőben dolgozunk. A munkavégzéssel töltött idődet magadnak oszthatod be.
  • Lehetőséged lesz az adminisztratív feladataidat homeoffice-ban megcsinálni.
  • Tiszta, egyértelmű, megvalósítható célokat tűzünk ki.

Amit elvárunk

    A legfontosabb cél, hogy termeld az árbevételt.
  • Legyél nyitott és motivált. Legyenek közösek az értékeink.
  • Szeresd a kihívásokat, hajts a célokért.
  • Legyél következetes és megbízható.
  • Legyél magabiztos. Tudj írni, beszélni és aktívan hallgatni.
  • Vezess jól – B kategóriás jogsi elég.
  • Ne legyél informatikai analfabéta.
  • Tiszteld és tartsd be a határidőket!

Feladatok

  • Meglévő partnerek látogatása, új vevők felkutatása.
  • Műszaki problémák feltárása, megoldások kidolgozása.
  • Árajánlatok készítése.
  • Tervezés és jelentések készítése – CRM rendszer napi szintű használata.

Előny,

  • ha műszaki, fémipari képzettséged vagy gyakorlatod van.
  • ha Budapesten, Pest megyében vagy ezek közelében laksz.
  • ha társalogsz németül vagy angolul.
  • ha az életszemléleted pozitív és van humorérzéked

Ne jelentkezz akkor,

  • ha érzelmileg labilis vagy.
  • ha nem tudsz felpörögni.
  • ha nincs műszaki érzéked.

Magunkról

    Mi, az Atlantinál – elsősorban az élvonalbeli ipari vállalkozások részére – komplex, innovatív technológiai megoldásokat kínálunk, amelyek a szakértői támogatás, a készletgazdálkodás optimalizálása és a megfelelő eszközök biztosítása által versenyelőnyhöz juttatják partnereinket.

Téged várunk,

  • ha szeretsz szerszámokkal, emberekkel és számokkal dolgozni.
  • ha a felmerülő kérdésekben nem a problémát, hanem a lehetséges megoldást látod.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a ”jelentkezem” gombra kattintva juttasd el hozzánk!