Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
1991 óta P S P S i k l ó s s y és P a r t n e r Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk minőségi csőszerelvények és tömítések hazai forgalmazójaként neves nemzetközi cégek kizárólagos képviseletét látja el. Az elmúlt évek során a forgalmazott termékek köre nagymértékben bővült, jelentős piaci részesedést szerzett a csővezetéki kompenzátorok, ipari szigeteléstechnika, technológiai szűrés szintszabályzás területén is. A folyamatosan és növekvően eredményes cég vevői sikeres ipari nagyvállalatok. Számára keresünk

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓT

(irányítástechnika, szerviz/ Dél-Buda)

Feladatai

    ajánlatok kidolgozása műszeres vonalon (hasadótárcsák, robbanópanelek, szintszabályzás, nyomásszabályzás, elektromos/pneumatikus hajtások), műszaki dokumentumok fordítása, karbantartása; kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, területi képviselőkkel; hasadótárcsák, robbanópanelek helyszíni szervizelése.

Ideális jelöltünk

    legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezik irányítástechnika területén, ajánlatkészítésben és szervizelésben is gyakorlott, technikusi végzettsége van műszerész vonalon, angolnyelv-tudása műszaki területen tárgyalóképes, jó szervező- és kiváló motivációs készsége, "B" kategóriás jogosítványa és felhasználói szintű számítógépes ismerete van. Előnyt jelent a felsőfokú műszaki végzettség, a németnyelv-tudás, a műszaki és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

    Fiatal, sikerorientált kollektíva, anyagi megbecsülés, rendszeres továbbképzések és kiváló munkakörülmények várják Magyarország egyik legjobb műszaki kereskedő cégénél.
    Eredményesség és alkalmasság esetén komoly előrelépési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, fényképes magyar nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – idevágó tevékenységeinek részletezésével a 28343. pályázati számra hivatkozva az alábbi gombra kattintva küldje el:

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki szaktanácsadó
  • Rövid pozíció név: Műszaki szaktanácsadó
  • Hirdető cég: PSP Siklóssy & Partner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: ajánlatok kidolgozása műszeres vonalon (hasadótárcsák, robbanópanelek, szintszabályzás, nyomásszabályzás, elektromos/pneumatikus hajtások), műszaki dokumentumok fordítása, karbantartása; kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, területi képviselőkkel; hasadótárcsák, robbanópanelek helyszíni szervizelése.
  • Elvárások: legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezik irányítástechnika területén, ajánlatkészítésben és szervizelésben is gyakorlott, technikusi végzettsége van műszerész vonalon, angolnyelv-tudása műszaki területen tárgyalóképes, jó szervező- és kiváló motivációs készsége, "B" kategóriás jogosítványa és felhasználói szintű számítógépes ismerete van. Előnyt jelent a felsőfokú műszaki végzettség, a németnyelv-tudás, a műszaki és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat. Fiatal, sikerorientált kollektíva, anyagi megbecsülés, rendszeres továbbképzések és kiváló munkakörülmények várják Magyarország egyik legjobb műszaki kereskedő cégénél. Eredményesség és alkalmasság esetén komoly előrelépési lehetőség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 8
Állás, munka még: PSP Siklóssy & Partner Kft.>