Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

    Ügyfelünk egy építőipari gyártó cég kereskedelmi divíziója Budapesten. Családias csoportjukba keresünk

    MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓT.

Feladatok:

  • Értékesítési tevékenység szakmai támogatása
  • Műszaki tanácsadás telefonos hot-line vonalon és e-mailen
  • Tervezők, projektek, generálkivitelezők látogatása, szakmai, tervezési kérdésekben tanácsadás
  • Területi képviselők szakmai támogatása építési helyszíneken
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Kiadványok szakmai szerkesztése, ellenőrzése
  • Honlap műszaki tartalmának frissítése
  • ÉMI minősítésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése, a folyamatos minőségbiztosításban való aktív közreműködés
  • Műszaki dokumentumok folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Alapos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, magas fokú munkabírás
  • Angol nyelv ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Határozott, agilis személyiség, problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és elemzési készség, stratégiai gondolkodás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Szakirányú végzettség

Egyéb információ az állásról:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai - lehetőleg fényképes - önéletrajzával pályázza meg a pozíciót!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki szaktanácsadó
  • Rövid pozíció név: Műszaki szaktanácsadó
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Értékesítési tevékenység szakmai támogatása Műszaki tanácsadás telefonos hot-line vonalon és e-mailen Tervezők, projektek, generálkivitelezők látogatása, szakmai, tervezési kérdésekben tanácsadás Területi képviselők szakmai támogatása építési helyszíneken Szakmai rendezvényeken való részvétel Kiadványok szakmai szerkesztése, ellenőrzése Honlap műszaki tartalmának frissítése ÉMI minősítésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése, a folyamatos minőségbiztosításban való aktív közreműködés Műszaki dokumentumok folyamatos karbantartása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség (érettségi) Alapos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel) Pontos, precíz munkavégzés Terhelhetőség, magas fokú munkabírás Angol nyelv ismerete Műszaki beállítottság Határozott, agilis személyiség, problémamegoldó képesség Kiváló kommunikációs és elemzési készség, stratégiai gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>