Az MVM Zrt. műszaki területére keresünk proaktív, feladatorientált szakértőt, aki szívesen dolgozik csapatban, pontos, precíz, hatékony munkavégzésű. A munkaköri pozíció igényes környezetet, megbecsülést, stabil hátteret kínál.

Műszaki szakértő

(határozott időre - 2020. december 31-ig)

Feladatok:

  • Az MVM Csoport közép- és hosszú távú – hagyományos energiatermelést és az energiahatékonyságot célzó – új üzleti lehetőségeinek meghatározásában történő részvétel.
  • A hatáskörébe tartozó társaságok tulajdonosi döntést igénylő előterjesztéseinek jóváhagyásra történő elkészítése.
  • Az MVM Zrt. tulajdonában lévő gázturbinás erőművi karbantartások és beruházások éves, rövid- és hosszútávú programjainak összeállításában, MVM Csoport-szinten szabályozott belső engedélyezési folyamatokban és a megvalósításhoz szükséges szerződés véleményezési és kötési folyamatokban, továbbá e projektek záró értékelésének elkészítésében történő közreműködés.
  • A belső szabályzatok kidolgozásában, aktualizálásában történő részvétel.
  • Az MVM Zrt. tulajdonában lévő szekunder tartalék gázturbinás erőművek működési feltételeinek ellenőrzése, a bérleti szerződésben foglalt, az MVM Zrt.-re vonatkozó kötelezettségek teljesítésének ellátása.
  • Az MVM Zrt. tulajdonában lévő gázturbinás erőművek vagyonkezelési feladatainak ellátása (tárgyévi üzleti terv javaslatok, bérbeadási szerződések módosítás tervezetének elkészítése, aktualizálása, vagyonkezeléssel kapcsolatos adatok nyilvántartása és feldolgozása, beszámolók elkészítése, a szükséges intézkedésekre történő javaslat tétel).
  • A Lőrinci hűtőtó és a hozzá tartozó vízkivételi mű üzemeltetése, valamint a hűtőtóhoz kapcsolódó ingatlanokra vonatkozó vállalkozási-, bérleti szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki és közgazdasági főiskolai/egyetemi diploma,
  • 5 éves iparági gyakorlat termelési területen,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • SAP, TM1, AutoCAD, MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó együttműködési és kommunikációs képesség,
  • jó elemzőképesség,
  • önálló, megbízható munkavégzés,
  • pontosság, precizitás, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Kedvezményes sportolási és üdülési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Adatkezelési tájékoztatás:
Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. toborzási célokból átadja adatait az MVM Zrt. részére. A jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat az MVM Zrt., mint adatkezelő a weboldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezeli