MŰSZAKI SZAKÉRTŐ (BESZERZÉS) munkatársat keresünk

Rendelkezel mérnök végzettséggel? Érdekel a vasút világa? Szívesen részt vennél a vasúti járművek karbantartásához szükséges anyagok beszerzésében?

Amennyiben a kérdésekre igennel válaszoltál, jelentkezz és erősítsd budapesti vagy szolnoki csapatunkat.

Feladatok

  • összeállítja a beszerzési igényt érintő műszaki dokumentációk műszaki tartalmát, koordinálja a műszaki dokumentumok véleményezését, jóváhagyását
  • szakértői véleményt ad beszerzési eljárását érintő műszaki kérdésekben
  • biztosítja a műszaki szakértelmet a pályázati felhívás műszaki, szakmai alkalmassági kritériumainak meghatározásában
  • egyeztetéseket, piaci konzultációkat végez, indikatív árajánlatokat kér be a piaci szereplőktől
  • értékeli és bírálja a pályázati felhívásokra beérkező ajánlatokat, véleményezi a referenciaigazolásokat, vizsgálja a potenciális beszállítók műszaki-szakmai alkalmassági követelményeit
  • biztosítja a műszaki képviseletet a tárgyalásokon
  • feldolgozza a beszerzési eljárásokat érintő műszaki tartalmat és adatszolgáltatást, megteszi a minőségjavító javaslatokat

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
  • beszerzési folyamatok ismerete
  • (vasút) gépészeti vagy villamossági ismeretek

Előnyt jelent

  • 3-5 év vasútüzemi, járműgépészeti vagy járművillamossági szakmai gyakorlat
  • SAP ismeret
  • kiváló kommunikációs készség, konstruktív hozzáállás
  • önállóság, innovatív szemlélet
  • csapatmunka
  • közbeszerzési ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye: Budapest (vagy Szolnok)

Munkaidő: Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája: Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad: Nagy Petra

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Étkezési jegy, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest, Szolnok

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.