KONE Felvonó Kft.
A KONE Felvonó Kft, az építőipar, ezen belül a felvonó- és mozgólépcső ipar egyik globális vezető vállalata.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Műszaki specialista

Főbb feladatok, munkák:

    A munkakör célja a komplex műszaki problémák magas szintű megoldása és a műszaki ismeretek szervezeten belüli terjesztése.

    • A karbantartási állományba kerülő új berendezések átvizsgálása és a felmerülő szakmai hiányosságok azonosítása
    • A karbantartók által meg nem oldott, összetett műszaki kérdések alapos kivizsgálása, elemzése és megoldása.
    • Az ismétlődő felvonó meghibásodások kiváltó okainak beazonosítása monitoring rendszer, és szisztematikus hibakeresési eljárások segítségével
    • A berendezéseken felmerülő új, meghibásodást vagy biztonsági kockázatot jelentő műszaki problémák ismertetése
    • Műszaki problémák megoldási lehetőségeinek keresése intraneten, belső hálózaton vagy egyéb helyeken.
    • Kapcsolattartás a külföldi specialista kollégákkal a hibák gyors megoldása érdekében
    • A karbantartóktól beérkező segítség kérések, megoldások rögzítése a belső informatikai rendszerekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki végzettség, alapvető elektromos ismeretek
    • Összetett gondolkodás a mechanikus és elektronikus eszközök hibakereséséhez
    • Középfokú (min. társalgási szintű) angol nyelvtudás
    • Számítógép felhasználói szintű ismeretek
    • Erős műszaki érdeklődés, igény a folyamatos tanulásra
    • Jó kommunikációs képesség, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

    • Stabil céges háttér
    • Multinacionális környezet
    • Fejlődési lehetőség
    • Karrier út támogatása
    • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Elektromérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 24.

Kérjük küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a fenti e-mail címre