Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Waberers- Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörben:

MŰSZAKI REFERENS - Dunaharaszti

Feladatok

  • Garanciális ügyintézés bel- vagy külföldi partnerekkel,
  • Változó garanciális feltételek nyomon követése, ismertetése,
  • Diagnosztikai rendszerek ismerete, gyártói oktatásokon való részvétel, ezek továbbítása,
  • Szakmai segítség a munkatársaknak,
  • Diagnosztikai berendezések szoftveres, hardveres karbantartása, frissítések letöltése,
  • Tárgyi eszköz kezelés, rovancs, emelőgépek, hegesztő és elektromos berendezések, hatósági- és mérőeszközök nyilvántartása,
  • Kalibrálások, hitelesítések figyelése.

Elvárások

  • Középfokú autós szakmai végzettség,
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Problémamegoldó készség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Biztos munkaadói háttér,
  • Kihívásokkal és sikerekkel teli, változatos munka.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Kérem küldje el az Önéletrajzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki referens - Dunaharaszti
  • Rövid pozíció név: Műszaki referens
  • Hirdető cég: Waberer's-Szemerey Logisztika Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Dunaharaszti
  • Feladatok: Garanciális ügyintézés bel- vagy külföldi partnerekkel, Változó garanciális feltételek nyomon követése, ismertetése, Diagnosztikai rendszerek ismerete, gyártói oktatásokon való részvétel, ezek továbbítása, Szakmai segítség a munkatársaknak, Diagnosztikai berendezések szoftveres, hardveres karbantartása, frissítések letöltése, Tárgyi eszköz kezelés, rovancs, emelőgépek, hegesztő és elektromos berendezések, hatósági- és mérőeszközök nyilvántartása, Kalibrálások, hitelesítések figyelése.
  • Elvárások: Középfokú autós szakmai végzettség, Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, Számítástechnikai ismeretek
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-09
  • Lejárati dátum: 2018-05-23
Állás, munka még: Waberer's-Szemerey Logisztika Kft>