A Novotransz Kft. több mint 25 éve van jelen a magyar piacon.
Emeléstechnikai eszközök kis és nagykereskedelmével foglalkozik, immáron négy telephelyen.
Bővülő csapatunkba

MŰSZAKI RAKTÁROS, ANYAGMOZGATÓ

munkatársat keresünk.

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • A raktárból kimenő és a raktárba beérkező termékek, alkatrészek szakszerű elhelyezése, mozgatása és nyilvántartásba vétele
    • A raktárba beérkező, ill. kimenő áruk kezelése, mozgatása, szállításra előkészítése; belföldi szállítások szervezése
    • Napi rendszerességgel termékek készre szerelése - betanítás után
    • Kézi szerszámok használata
    • Áruk előírás szerinti megfelelő dokumentálása számítógépes felületen
    • Munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása
    • Szezonális munkafolyamatok (udvar, parkoló tisztán tartása)
    • A munka-, tűz-, baleset- és környezetvédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmunkás végzettség
    • Alapszintű számítógépes ismeretek
    • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, munkába járás költségeit térítjük, bérlet
    • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő, kiszámítható, stabil beosztás
    • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, teljes munkaidő (8h), 1 műszakos munkarenddel
    • OKJ-s targoncás képzésre beiskolázási lehetőség
    • Modern munkakörnyezet, fizikai munkát könnyítő anyagmozgató eszközök
    • Változatos, nem egyhangú munka, nem szalagmunka, bejelentett, hosszútávú munkahely
    • Munkavégzéshez telefon
    • Cafeteria
    • Munkaruhát, védőfelszerelést biztosítunk
    • Munkavégzés helye: Budapest/Vecsés, Üllői út 833.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés, Üllői út 833.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek