Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az IKARUS Járműtechnika Kft. székesfehérvári telephelyén, IKARUS és egyéb típusú autóbuszok egyedi és vonalsori teljes felújításán, javításán, szervizelésén túlmutatóan korszerűsítési, fejlesztési feladatokat is ellátva állunk ügyfeleink szolgálatára.

Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a piacon a buszgyártás számára, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk csapatunkba:

MŰSZAKI RAJZOLÓ (Szerkesztő)

munkakörbe

A pozíciót betöltő feladatai:

    • Járműipari alkatrészek műszaki tervezése 2D (AUTOCAD) tervezőrendszerben (mérnöki támogatással)
    • A termékhez szükséges műszaki dokumentációk, előírások készítése
    • A rajzok és a dokumentációk kezelése
    • A már elkészült termékek fejlesztési oldalról történő módosítása
    • Területek támogatása műszaki kérdésekben

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

    • Középiskolai végzettség
    • Az AUTOCAD tervezőprogram naprakész ismerete
    • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.)
    • 2-3 év műszaki tervezésben szerzett tapasztalat (előny)
    • Csapat munkára való alkalmasság
    • Motivált, lelkes, agilis, újító személyiség
    • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

A pozícióhoz kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Fejlődési lehetőség
    • Felelősségteljes, változatos munkakör
    • Szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár IKARUS Ipari Park

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával juttassa el! Kérjük, hogy az e-mail tárgyában szerepeltesse az „Műszaki rajzoló” megnevezést!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IKARUS GLOBAL ZRT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki rajzoló (Szerkesztő)
  • Hirdető cég: IKARUS GLOBAL ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Járműipari alkatrészek műszaki tervezése 2D (AUTOCAD) tervezőrendszerben (mérnöki támogatással) A termékhez szükséges műszaki dokumentációk, előírások készítése A rajzok és a dokumentációk kezelése A már elkészült termékek fejlesztési oldalról történő módosítása Területek támogatása műszaki kérdésekben
  • Elvárások: Középiskolai végzettség Az AUTOCAD tervezőprogram naprakész ismerete Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.) 2-3 év műszaki tervezésben szerzett tapasztalat (előny) Csapat munkára való alkalmasság Motivált, lelkes, agilis, újító személyiség Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17