Az Aloha Informatika az elmúlt húsz évben stratégiai partnerséget alakított ki a legnagyobb informatikai gyártókkal. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tökéletesen megismerjük a termékeiket, elnyerjük a legmagasabb gyártói akkreditációkat, hogy ezáltal ügyfeleinknek a legkiválóbb termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat szállíthassuk. Követve a világ változásait folyamatosan nyitunk az új technológiák irányába, ezek közé tartoznak a felhő alapú megoldások és szolgáltatások, illetve az „as a service” típusú megoldások infrastruktúra és alkalmazás oldalon is.

Cégünk portfóliójába tartozik még egy innovatív szoftverfejlesztési üzletág és az ország egyik legnagyobb számítástechnikai szakszervize (HP, HPE, Lenovo, DELL minősítésekkel).

Műszaki projektmenedzser (rendszerintegrációs szolgáltatások)

Feladatok:

  • projektek vezetése a teljes projektciklus alatt (kialakítástól, zárásig, értékelésig)
  • napi szinten támogatni és ellenőrizni projektcsapatot
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel a projektet érintő kérdésekben, emlékeztetők és beszámolók készítése
  • projekthez kapcsolódó projektmonitoring és adminisztrációs tevékenység elvégzése
  • esetlegesen felmerülő problémák elhárítása, konstruktív megoldások keresése mind házon belül, illetve ügyfél oldalon,
  • határidők betartatása, feladatok folyamatos nyomon követése,
  • mérföldkövek meghatározása, alcélokra bontása,
  • motivációs eszközök használata, a munkafolyamatok gördülékennyé tétele

Elvárások:

  • fontos, hogy legyen tapasztalatod IT szektorban, ha van műszaki végzettséged, örülünk, de ha régóta dolgozol  a területen, és van műszaki affinitásod, elegendő lesz
  • alap jogi ismeretek (szerződéskötés, szerződésmódosítás)
  • 3-5 éves tapasztalatra szükség van projektmenedzsment területen,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • fontos, hogy jól megértesd magad különböző személyiségtípusokkal, képes legyél mások nézőpontjának a megértésére, és álláspontok harmonizálására,
  • üzleti igények felismerése mindkét oldalon
  • határidő érzékenység, tudj priorizálni,
  • ügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód

Amit mi ajánlunk:

  • céges nyaraló használata;
  • modern munkakörnyezet, világos munkaterek, jó megközelíthetőség (Budapest, XI. kerület Office Garden Irodaház), hatalmas teraszunk van

Munkavégzés helye:

Budapest, Office Garden

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.