KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Műszaki projektmenedzser

Főbb feladatok:

  • Projektmérnökként fő feladatod az Operation Unit stratégiai projektjének folyamatos menedzselése lesz.
  • Fontos, hogy önállóan tudj dolgozni, és egyszerre több tevékenységben is megálld a helyed, hiszen széleskörű feladataid lesznek a projekttel kapcsolatban: a folyamatos tervezés, szervezés, valamint az irányítás és ellenőrzés is a Te feladatod lesz.
  • Több területet is érint majd a munkád, úgymint a beszerzést, a logisztikát, a technológiai területeket, a minőségbiztosítást vagy a gyártást.
  • Egy olyan rugalmas és motivált kollégát keresünk csapatunkba, aki könnyen kommunikál mind a belső társosztályokkal, mind pedig külső partnerekkel.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Jelentkezz hozzánk projektmérnöknek, ha műszaki végzettséggel rendelkezel (preferáltan gépész, közlekedésmérnök, vagy műszaki menedzser szakon).
  • Vállalatunk hivatalos nyelve az angol, így fontos a folyékony angol nyelvtudás. Emellett előny, ha németül is beszélsz.
  • Fontos, hogy legyen (3-5 év) gyártásban szerzett tapasztalatod, TPS és LEAN ismereted.
  • Lelkes, rugalmas, terhelhető, önálló kollégát keresünk erre a pozícióra.

Amit ajánlunk:

  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalati háttérrel várunk.
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezetet, valamint folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal találkozhatsz és dolgozhatsz nálunk.
  • Kiemelkedő fizetést biztosítunk (cafetériával, 13. havi fizetéssel, baleset- és egészségbiztosítással).
  • Támogató, fiatalos munkakörnyezet, barátságos vállalati kultúra része lehetsz nálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.