A Kométa 99 Zrt. egy dinamikusan fejlődő húsipari társaság, amely több mint 700 munkatársával, meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég. A fejlesztések és a fenntarthatóság biztosítására, a műszaki terület csapatának bővítésére keressük leendő kollégánkat:

Műszaki projekt menedzser

munkakörbe, kaposvári székhelyünkre.

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Műszaki beruházási projektek felelős, önálló szervezése és irányítása
  • A projektekkel érintett területek összefogása
  • Idő és aktivitástervezés
  • Költségvetés készítés és elemzés
  • Ajánlattételi felhívások elkészítése
  • Ajánlatok elemzése, összehasonlítása és kiértékelése
  • Műszaki tervdokumentációk elkészítése és összeállítása
  • Prezentációk elkészítése
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Hatósági kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök, gépésztechnikus, műszaki menedzser vagy ezekkel egyenértékű)
  • Az angol nyelv ismerete és aktív használata írásban és szóban (Az olasz vagy német nyelv ismerete előny.)
  • AutoCAD program aktív felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft programok aktív használata (excel, word, powerpoint, stb.)
  • Pro-aktív gondolkodásmód
  • Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Műszaki projektek megvalósításában megszerzett gyakorlat (az élelmiszeripari gyakorlat előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan fejlődő, a piacon meghatározó szereplő nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Izgalmas fejlesztési projektekben aktív részvétel
  • Valódi ráhatásod lehet egy folyamatosan fejlődő cég eredményességére

  • A csapat új tagjaként kiemelt szerepet szánunk neked, a műszaki fejlesztésekkel kapcsolatos tervezési, szervezési és irányítási feladatok elvégzésében. Határozott, önálló és strukturált személyiségeddel erősítheted és fejlesztheted cégünk műszaki tevékenységét.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Pécsi utca 67-69..

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, „Műszaki projekt menedzser” jeligével az alábbi postai vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk:
Kometa 99 Zrt.
Humán Erőforrás – Munkaügyi Osztály
7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.