Óbudai Sport és Szabadidő Nonprofit Kft.

MŰSZAKI MUNKATÁRSAT KERESÜNK

    Az Óbudai Sport és Szabadidő Nonprofit Kft. MŰSZAKI MUNKATÁRSAT keres a következő munkavégzési helyen: Budapest – Óbuda (1037 Budapest, Laborc utca 2.)

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • MS Office felhasználói ismerete (kiemelten Excel)
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör:

  • Kezeli és működteti a műszaki szervezet nyilvántartási rendszerét, felelős az ilyen adatok nyilvántartásáért, értékeléséért, elemzéséért.
  • Közreműködik a beruházási tevékenység és tendereztetés folyamatában, szerződéseket készít elő.
  • Felügyeli és értékeli a szerződött partnerek tevékenységét.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a telephelyek gondnokaival.
  • A létesítmények műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, megszervezi a kapcsolódó karbantartási munkálatokat.
  • Biztosítja a karbantartási munka idejére a külső vállalkozók zavartalan munkájához szükséges műszaki feltételeket.
  • Rendezvények esetén biztosítja a szükséges műszaki ügyeletet.
  • Ügyel a munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartására

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Laborc utca 2.

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, küldje el részletes szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igénye megjelölésével.

T: 06/1/388-9770

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 02.

Fiatalos csapattal, dinamikus munkakörnyezetben, széleskörű sportolási lehetőséggel várjuk!