Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft.

Műszaki munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

A Nagyhegyesi Takarmány Kft. munkatársat keres a következő munkakörbe.
  • Az üzemeltetésért, karbantartásért felelős vezetővel szoros együttműködés, operatív feladatokban való aktív részvétel
  • Beszerzési rendelésekhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • A mindenkori munka- és tűzvédelmi szabályok megfelelőségének ellenőrzése
  • A munka- és tűzvédelmi munkatárs munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Érvényes B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Munka- és tűzvédelmi terület tapasztalata
  • Aktív, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes bér, cafeteria, munkábajárás költségtérítése

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

4064 Nagyhegyes, Szoboszlói útfél 077//9.

Fényképes önéletrajzzal.